فلزیابها ، طلایاب ها و گنج یاب ها

ما فلزیاب ،طلایاب و گنج یاب های وهمچنین ردیاب های خیلی قوی ارائه می دهیم که مورد استفاده گنج یاب ها و باستان شناسان قرار گرفته است .ما فلزیابهای او کی ام و قطعات جانبی آنها ارائه میدهیم .همه این وسایل ساخت آلمان است.

اگربه اطلاعات بیشتری احتیاج دارید یا هر سوالی راجع به فلزیابهای شرکت او کی ام آلمان دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

فلز یاب (طلایاب ) بلاک هاوک

فلزیاب (طلایاب)بلاک هاوک برای جویندگان گنج و طلا طراحی شده است تا با آن اشیا قیمتی همچون سکه های طلا و نقره کوچک را خیلی سریع بیابند.

 

فلزیاب سری "رووریو سی"

فلزیاب رووریوسی در درون یک عصای کوهنوردی مخفی شده است .به همین خاطر شما میتوانید به صورت سری و مخفی به جستجوی گنج بپردازید.

این اسکنر زمین سه بعدی با یک موبایل هوشمند آندروید کنترل می شود .با آن می توانید اسکن بگیرید ،اسکن خود را بررسی کنید و هدف خود را در زمین پیدا کنید.

 

ردیاب طلا از فاصله دور " بایونیک ایکس 4"

بایونیک ایکس 4 یک ردیاب طلا از فاصله دور است که با آن می توان اشیا طلایی مخفی شده یا دفن شده در یرا زمین را پیدا کرد.

این دستگاه به همراه یک موبایل هوشمند آندروید حتی قادر است به شکل تصویری محل هدف طلایی را ردیابی کند و نقطه دقیق وجود هدف را در منطقه مورد جستجو نشان بدهد.

 

اسکنر سه بعدی اوولوشن

اسکنرفلزیاب تصویری سه بعدی اوولوشن به خصوص برای مبتدیان در زمینه فلزیابی ساخته شده است .این دستگاه تلفیقی هوشمندانه از یک فلزیاب وی .ال اف به همراه یک اسکنر زمین ای ام اس آر است که توسط یک صفحه تاچ اسکرین کنترل میشود.

 

اسکنر سه بعدی" روورسی 2"

اسکنر سه بعدی روورسی 2 دستگاه بسیار مطمئنی برای پیدا کردن گنج و حفره ها و تونل هایی که به گنج منتهی می شوند می باشد .از دو سیستم کاملا متفاوت رادار و جیوالکتریک برای پیدا کردن هدف استفاده می کند به همین خاطر احتمال موفقیت بالایی در پیدا کردن گنج و حفره و اتاقک دارد.

 

اسکنرزمین به صورت سه بعدی "ای اکس پی 5000"

اسکنر سه بعدی ای اکس پی 5000 یکی از بهترین دستگاههای شرکت او کی ام آلمان در زمینه گنج یابی می باشد .با استفاده از این دستگاه می توانید گنج های زیر زمین را در صفحه عینک آن ببینید.

این دستگاه در سه مدل بیسیک(که خود یک دستگاه کامل است اما در دو مدل گلد و پروفشنال قطعات جانبی بیشتری به آن اضافه میشود ) ،گلد و پروفشنال عرضه می شود.

 

اسکنر زمین به صورت سه بعدی "ای اکس پی 4000"

دستگاه اسکنر زمین به صورت سه بعدی ای اکس پی 4000 در سه مدل تخصصی موجود است .بیسیک (که خود یک دستگاه کامل است اما در دو مدل دیگر قطعات جانبی بیشتری به آن اضافه میشود )

گنج های و حفره های زیر زمین را ببینید . این دستگاه اهداف طلایی و حفره را در مانیتور رنگی خودش نشان می دهد .دستگاه عالی و باکاربرد ساده برای گنج یاب ها می باشد.

 

اسکنر سه بعدی روورسی (معمولی)

اسکنر سه بعدی روورسی یک فلزیاب ساده است و کار با آن پیچیده نیست .برای پیدا کردن اشیا مدفون در زیر خاک میتوان از آن استفاده برد.

 

اسکنر سه بعدی" رووردولوکس"

اسکنر سه بعدی رووردولوکس تلفیقی از یک اسکنر سه بعدی زمین و یک فلزیاب وی ال اف (با قدرت نفوذ بالا) می باشد .به همین دلیل رووردولوکس علاوه براینکه یک دستگاه برای پیدا کردن اشیا در عمق زمین است به خوبی انواع فلزات را هم تفکیک میکند.

 

ردیاب طلا از فاصله دور "بایونیک 01"

بایونیک 01 ردیاب طلا از فاصله دور قادر است که طلا را از فاصله زیاد تشخیص بدهد .در دو حالت بایونیک و آیونیک کار میکند و به سادگی طلا و نقره را از فاصله دور در زیر زمین تشخیص می دهد.

 

اسکنرچند منظوره سه بعدی "فیوچر آی 160"

فلزیاب فیوچر آی 160 یک فلزیاب با تعدادسنسوربالا برای اسکن سه بعدی زمین است .به خاطر قدرت و سرعت آن در کارهای صنعتی مثل یافتن خط لوله و تجهیزات زیر زمینی مناسب است .ضمنا بسیاری از پلیس هاو ارتش های دنیا آن را وسیله مناسبی برای تحقیقات خود به شمار می آورند.

این دستگاه اسکنر سه بعدی زمین بالاترین رزولوشن اسکن موجود را داراست.

 

حفره یاب "غار یاب"

حفره یاب یا غاریاب یک سیستم جیو الکتریکال است که از آن برای پیدا کردن حفره ، تونل ، اتاقک مخفی ، اتاق زیر زمینی ،وقبر از آن استفاده می شود.

این دستگاه بیشتر اسکن خود را مستقل از کاربر انجام می دهد.

 

جستجوگر آب "آب یاب"

آب یاب یک وسیله برای جستجوی آب در مناطق خشک و بیابانی است .سیستم کار آب یاب بر مبنای سیستم جیو الکتریکال (یا ارسال جریان الکتریسته به داخل زمین و بررسی برگشت آن )کار میکند و برای جستجوی آب در هر نوع شرایط خاکی بسیار مناسب است.

 

لرزه نگار تصویری "لرزه سنج"

دستگاه فیوچر لرزه سنج برای پیدا کردن تونل های زیر زمینی ، غارها، حفره و اتاقکهای مخفی زیر زمینی به کار میرود .با ارسال و دریافت موجهای لرزه ای که به داخل زمین ارسال شده است شما حفره های مخفی زیر زمینی را پیدا می کنید.

 

ردیاب حرارتی "اف اس ترمواسکن"

اف اس ـ ترمواسکن برای پیدا کردن غار ، تونل و حفره های زیر زمینی است که با اندازه گیری اختلاف درجه حرارت زمین آن ها را پیدا می کند.

می توان آن را به عنوان یک دستگاه جداگانه دیجیتال با صفحه نمایش استفاده کنید یا اینکه آن را به یکی از دستگاه های ای اکس پی 4000 یا ای اکس پی 5000 وصل کنید و به صورت تصویری اسکن حرارتی منطقه خود را ببینید.

 

Copyright © OKM Persia. All rights reserved.
در شراکت با: www.okm-emirates.com, www.okmmetaldetectors.com.